Studentská soutěž SVOČ

Fakultní kolo sekce Ekonomika, řízení stavebnictví a technologie staveb již tradiční studentské soutěže SVOČ se uskutečnilo 22. 4. 2024 na Ústavu stavební ekonomiky a řízení. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 13 prací. Odborná porota ve složení doc. Ing. Tomáš Hanák, Ph.D., Ing. et Ing. Martin Tuscher, Ph.D. za EKR a Ing. Yvetta Diaz, Ph.D., Ing. Mgr. Jiří Šlanhof, Ph.D. za TST stanovila následující pořadí:

1. místo Tomáš Moravčík – Aplikace moderních nástrojů projektového řízení staveb (EKR)
  2. místo Michal Briš – Použitie aerogélu ako zateplovacieho materiálu (TST)
  3. místo Martin Osladil – Návrh postupu bouracích prací a přesunu hmot s požadavkem recyklace na staveništi pro Místodržitelský palác v Brně (TST)

Mezinárodní kolo SVOČ, kam postupují 2 nejlepší práce, se uskuteční 16. 5. 2024 v Košicích.

Hlavním garantem sekce byla Ing. Jana Nováková.