Project Management Championship 2023

Project Management Championship je studentská soutěž pořádaná společností IPMA Young Crew v oblasti aplikace projektového řízení na reálných případových studiích. V konkurenci 20 týmů z 8 různých univerzit z ČR postoupily 4 týmy studentů 1. ročníku NMg studia programu Stavební inženýrství – management stavebnictví do národního kola konaného 22. dubna 2023 v Praze v sídle společnosti Ernst & Young.

V celorepublikovém finále se umístily naše týmy následovně: 2. místo tým ve složení Marek Chřibek, Artur Bezverhnii, Kateřina Jelenová, 3. místo Klárka Kašparová, Dominika Menšíková, Yelizaveta Shvedova, Yuliya Avechkina a sdílené 4. místo Kateřina Honusová, Kateřina Gregovská, Tereza Piknová, Tereza Pravcová a Markéta Foltynová, Beata Rumanová, Lukáš Vlach, Nikola Felgrová. Odbornými garanty a konzultanty byli Ing. Barbora Helešicová, Ing. Jana Nováková, Ing. Martin Nový, CSc.