Cena Bohumila Puchýře – soutěž stavebních ekonomů 2023

Dne 10. května 2023 se na Ústavu stavební ekonomiky a řízení uskutečnila již tradiční oborová studentská soutěž Cena Bohumila Puchýře – soutěž stavebních ekonomů. Tématem letošního ročníku byla Studie ekonomické efektivnosti veřejného projektu.

V hodnotící porotě zasedli prof. Ing. Jana Korytárová, Ph.D., vedoucí Ústavu stavební ekonomiky a řízení, Ing. Jan Růžička, CPI Property Group, prof. Ing. Karel Tuza, CSc., A PLUS, a.s. a Ing. Petr Vařbuchta, Imos Development. Soutěže se zúčastnily 4 týmy studentů 4. ročníku bakalářského studia studijního programu Stavební inženýrství, oboru Management stavebnictví. které prezentovaly své projekty a zodpověděly dotazy poroty. Jako nejlepší vyhodnotila odborná porota studii ekonomické efektivnosti projektu Středisko volného času Boskovice, kterou zpracovali studenti Gabriela Hrdá a Peter Červeňan.

Odbornými garanty soutěže byli prof. Ing. Jana Korytárová, Ph.D. a doc. Ing. Vít Hromádka, Ph.D. Organizaci zajistila Ing. Jana Nováková.