Předávání certifikátů Young Contract Managers Certificate na Ústavu stavební ekonomiky a řízení

Dne 21. září 2023 proběhlo na Ústavu stavební ekonomiky a řízení za účasti vedoucí ústavu prof. Ing. Jany Korytárové, Ph.D. a proděkana fakulty stavební doc. Ing. JUDr. Zdeňka Dufka, Ph.D. slavnostní předávání certifikátů Young Contract Managers Certificate týkajících se aplikace vzorů FIDIC ve výstavbě.

25 studentů 2. ročníku navazujícího magisterského studia studijního programu Stavební inženýrství – management stavebnictví, kteří v letním semestru úspěšně absolvovali celý cyklus přednášek, obdrželo certifikáty, jimiž mohou v praxi osvědčit svoje vědomosti z oblasti stavebně smluvního managementu a projektového řízení staveb. Odborným garantem celého kurzu byl JUDr. Lukáš Klee, Ph.D., LL.M., MBA, uznávaný odborník na stavební smluvní právo, soudní znalec a rozhodce, lektor Školy FIDIC. Koordinační činnost zabezpečovala Ing. Jana Nováková.