Tři noví doktoři oboru Management stavebnictví

Blahopřejeme našim úspěšným absolventům doktorského studia, kteří na začátku ledna obhájili své disertační práce v oboru Management stavebnictví!

Ing. Petr Vařbuchta, Ph.D., Využití indexu developmentu pro hodnocení rozvojových ploch (školitel doc. Ing. Vít Hromádka, Ph.D.)

Ing. Vojtěch Biolek, Ph.D., Modelování technicko-ekonomických informací v průběhu životního cyklu stavby (školitel doc. Ing. Tomáš Hanák, Ph.D.)

Ing. Petr Suchánek, Ph.D., Optimalizace výkonu a ocenění činnosti technického dozoru investora při realizaci dopravních staveb (školitel doc. JUDr. Ing. Zdeněk Dufek, Ph.D.)