Úspěch na studentské soutěži „Rozpočtujeme s Callidou“

Dne 18. 4. 2024 proběl v prostorách Fakulty stavební ČVUT 24. ročník studentské soutěže Rozpočtujeme s Callidou, která byla obnovena po 5 letech. Cílem soutěže bylo ověřit znalosti studentů v oblasti tvorby stavebních rozpočtů a tím je nepřímo připravovat na úspěšný vstup do praxe. Letošní ročník byl pojat jako duel dvou univerzit – ČVUT Praha a VUT Brno. Za Fakultu stavební VUT v Brně se zúčastnili studenti 1. ročníku NMg. studia studijního programu Stavební inženýrství – management stavebnictví – Bc. Denisa Bilíková, Bc. Kateřina Milionová, Bc. David Soupoušek.

V soutěžním klání zvítězilo VUT Brno, na 1. místě se umístila Bc. Denisa Bilíková, gratulujeme ! Odborným garantem byl Ing. Michal Mikulík.