Cena Bohumila Puchýře – soutěž stavebních ekonomů 2024

Dne 14. května 2024 se na Ústavu stavební ekonomiky a řízení uskutečnila již tradiční oborová studentská soutěž Cena Bohumila Puchýře – soutěž stavebních ekonomů na téma Podnikatelský záměr stavební dodavatelské firmy.

Soutěže se zúčastnily 4 týmy studentů 4. ročníku bakalářského studia studijního programu Stavební inženýrství, oboru Management stavebnictví, které prezentovaly své projekty a zodpověděly dotazy poroty. Jako nejlepší vyhodnotila odborná porota ve složení Ing. Vlastimil Rieger, Top-in, a.s., Ing. Zdenka Rosecká, Ph.D., Ústav automatizace inženýrských úloh a informatiky FAST a doc. Ing. Alena Tichá, Ph.D., Ústav stavební ekonomiky a řízení FAST, podnikatelský záměr stavební firmy Obkladačky s.r.o., kterou zpracovaly studentky Lenka Vránová, Martina Mešinová, Michaela Svobodová a Veronika Musina.

Odborným garantem soutěže byla doc. Ing. Alena Tichá, Ph.D. Organizaci zajistila Ing. Jana Nováková.