Cyklus přednášek Young Contract Managers Certificate 2019/2020

Dne 10. března 2020 se uskutečnila pod záštitou vedoucí ústavu doc. Ing. Jany Korytárové, Ph.D. závěrečná přednáška z cyklu Young Contract Managers Certificate týkající se aplikace vzorů FIDIC ve výstavbě. Přednášejícím byl pan JUDr. Lukáš Klee, Ph.D., LL.M., MBA, uznávaný odborník na stavební smluvní právo, soudní znalec, lektor Školy FIDIC, rozhodce adjudikátor, tvořící mimo jiné také Zadávání, projektové řízení a smlouvy Koncepce BIM ČAS.

Studentům 1. ročníku navazujícího magisterského a doktorského studia studijního programu Stavební inženýrství v oboru Management stavebnictví, kteří absolvovali celý cyklus, byly předány doc. Ing. Janou Korytárovou, Ph.D. a JUDr. Lukášem Klee, Ph.D., LL.M., MBA,  certifikáty Young Contract Managers Certificate. Koordinační činnost zabezpečovala Ing. Jana Nováková a Bc. Anděla Švecová.