Zahraniční experti ve výuce LS 2020/2021 na EKR

Na přelomu dubna a května 2021 vstoupili do přednášek předmětů Základy podnikové ekonomiky a Investování vyučovaných Ústavem stavební ekonomiky a řízení experti ze zahraničí. Agniezska Leśniak a Michal Juszczyk z Cracow University of Technology (Polsko) a Ivan Marović z University of Rijeka (Chorvatsko) prezentovali studentům studijního programu Stavební inženýrství a studijního programu Architektura a rozvoj sídel témata týkající se problematiky smluvních podmínek FIDIC, použití komplexní metody EVM pro sledování a řízení stavebního projektu a principů multikriteriálního hodnocení. Přednášky proběhly online formou v prostředí Teams a ZOOM a zúčastnilo se jich celkem více než 120 studentů.