Návštěva partnerské University of Osijek

Na konci března navštívili doc. Tomáš Hanák a Ing. Petr Trtílek partnerskou Faculty of Civil Engineering and Arhitecture na Josip Juraj Strossmayer University of Osijek, se kterou byla v akademickém roce 2022/23 navázána spolupráce v rámci mobilitního programu CEEPUS. Tato severovýchodně položená chorvatská univerzita nabízí přijíždějícím studentům skvělé ubytování na nových kolejích a široké možnosti studia v angličtině, především při zpracovávání závěrečné vysokoškolské práce (bakalářská, diplomová, disertační).

V rámci návštěvy byly mimo jiné diskutovány možnosti vědecko-výzkumné spolupráce a chorvatským studentům byla představena možnost studia na VUT FAST.